LIBRISTO
LIBROAMANTO
verplicht
Word lid van een gemeenschap van boekenliefhebbers van over de hele wereld en krijg een heleboel voordelen. Gratis account aanmaken
0
Gratis bezorging met Zásilkovna boven 69.99 €
DPD koerier 5.99 Bpost punt 7.99 Bpost 7.49 DPD-punt 3.49 GLS koerier 4.49

Gratis bezorging voor bestellingen boven de 69,99 euro.

Silver Foxed

Taal EngelsEngels
Boek Gebonden (paperback)
Boek Silver Foxed Kayla Grosse
Libristo-code: 46077582
Uitgeverij Amazon Digital Services LLC - Kdp, juni 2024
Silver Foxed is a standalone, dad's best friend, age gap novella, with a plus-size female main chara... Volledige beschrijving
? points 24 b TOP TOP
9.91
In extern magazijn Wordt binnen 9-15 dagen verzonden

Retourneren binnen 30 dagen


Klanten kochten ook


TOP Wordt verwacht Nieuw
Dogs, Boys and Other Things I've Cried About Isabel Klee / Boek Gebonden (harde band)
common.buy 20.24
Psycho A.M. McCoy / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 13.56
TOP
Tempt Melanie Harlow / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 14.27
TOP
Mile High Liz Tomforde / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.72
Your Dad Will Do Katee Robert / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.62
TOP
Sweet Temptation Cora Reilly / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 15.79
TOP
Praise Sara Cate / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.71
My Dad's Best Friend Katee Robert / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.62
TOP
Flawless Elsie Silver / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.01
Wanting Mr. Cane Shanora Williams / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 14.88
Breaking Mr. Cane Shanora Williams / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 14.88
Loving Mr. Cane (Cane #3) Shanora Williams / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 14.88
TOP
The Kraken's Sacrifice Katee Robert / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.62
TOP
King of Wrath Ana Huang / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.10
TOP
Court of the Vampire Queen ROBERT KATEE / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.71
TOP
Fine Print Lauren Asher / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.10
Seducing My Guardian Katee Robert / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.62
TOP
Kingdom of the Wicked Kerri Maniscalco / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.82
TOP
Birthday Girl Penelope Douglas / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 13.05
TOP
Gold Rush Ranch Boxed Set Elsie Silver / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 44.95
TOP
Den of Vipers K.A. Knight / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 16.39
Macabe Brothers 2 Elliot Fletcher / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.71
Easy Learning Italian Conversation Collins Dictionaries / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.71
A Kiss From a Faerie King Charlotte Swan / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.91

Silver Foxed is a standalone, dad's best friend, age gap novella, with a plus-size female main character.


Elijah Astor is my dream man. Smart. Funny. Loyal... and devilishly handsome.


So, what's the catch?


My dad is his boss-and did I mention he's also his best friend?


Yep. Just my luck.


But when he unexpectedly and accidentally crashes a relaxing weekend at my parent's lake house, I can't ignore the sparks between us.


So, I make him an offer.


One weekend of no-strings-attached fun. One weekend where we will play house, enjoy each other, and pretend that my dad wouldn't completely freak out if he knew we were together.


But when our fantasy weekend ends, will we be able to let each other go?


Or will my heart be stolen by this Silver Fox?

Actrice & Polyglot
EWA KASP voor
Video afspelen
Ewa Kasp
Libristo heeft de grootste selectie boeken in vreemde talen. Daarom koop ik mijn boeken hier.

Informatie over het boek

Volledige naam Silver Foxed
Auteur Kayla Grosse
Taal Engels
Bindwijze Boek - Gebonden (paperback)
Datum van uitgifte 2024
Aantal pagina's 160
EAN 9798987054673
Libristo-code 46077582
Gewicht 181
Afmetingen 127 x 203 x 9
Geef dit boek vandaag nog cadeau
Dat gaat heel eenvoudig
1 Voeg het boek toe aan je winkelwagentje en selecteer Als cadeau bezorgen 2 Je krijgt van ons per omgaand een voucher 3 Het boek wordt bezorgd op het adres van de ontvanger

Dit vind je misschien ook interessant


Whirlwind Kayla Grosse / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 11.33
I Like You Like That Kayla Grosse / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 13.96
Because of You / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 14.27
TOP
Scythe & Sparrow Brynne Weaver / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.01
TOP
The Striker Ana Huang / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.10
Washed Up (With a Kraken) LE Eldridge / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.91
TOP
Butcher and Blackbird Brynne Weaver / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.01
TOP
My Dark Romeo L.J. Shen / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.01
TOP
Legends & Lattes Travis Baldree / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 10.12
TOP
Icebreaker Hannah Grace / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 9.10
TOP
NRSV CATHOLIC EDITION BIBLE EUCALYPTUS CATHOLIC BIBLE / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 18.12
TOP
Grim and Oro: Dueling Crowns Edition Alex Aster / Boek Gebonden (harde band)
common.buy 24.39
Dr. Resident Lexie Woods / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 16.70
TOP Nieuw
DOGS BOYS & OTHER THINGS IVE CRIED KLEE ISABEL / Boek Gebonden (harde band)
common.buy 19.23
The Reluctant Wife L. Steele / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 22.37
When I'm With You Samantha Brinn / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 14.27
A Series of Rooms / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 12.14
Complete Preludes, Nocturnes and Waltzes Frederic Chopin / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 17.20
TOP
The Millionaire Fastlane M. J. DeMarco / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 17.91
1 Last Shot Nikki Castle / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 17.91
TOP
RYA Day Skipper Handbook - Sail Sara Hopkinson / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 25.91
TOP
One Piece (Omnibus Edition), Vol. 4 Includes vols. 10, 11 & 12 Eiichiro Oda / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 13.56
Sew Felt Animals from Apple Blossom Wood Claire Bowman / Boek Gebonden (paperback)
common.buy 18.12
Prince Valiant Vol.4: 1943-1944 Hal Foster / Boek Gebonden (harde band)
common.buy 23.18

Inloggen

Log in op je account. Heb je nog geen Libristo-account? Maak nu een account aan!

 
verplicht
verplicht

Heb je geen account? Profiteer van de voordelen van een Libristo-account!

Met een Libristo-account heb je alles onder controle.

Een Libristo-account aanmaken
Boekadviseur Libroamiko
Hoi, ik ben Libroamiko, kan ik helpen?